G145DS w konstrukcji stalowej

Cena projektu:
3300 Zł

Podstawowe dane

Powierzchnia całkowita: 145,15 m2
Powierzchnia zabudowy: 160,20 m2
Kubatura: 912,00 m3
Wysokość budynku: 7,38 m
Wysokość do okapu: 4,06 m
   

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA

Ściany zewnętrzne: płyta warstwowa 10cm 
Strop: brak
Schody: brak
Ścianka kolankowa: brak
Dach: dwuspadowy, nachylenie 30º, pokrycie z płyty warstwowej

PLIKI DO POBRANIA


Opis

G145DS jest budynkiem w konstrukcji stalowej o ogólnym przeznaczeniu. Może być zaadaptowany na budynek garażowy, gospodarczy, magazyn lub służyć innym celom. Budynek został zaprojektowany tak aby powierzchnia użytkowa w świetle konstrukcji wynosiła 10m x 14,5m, stąd układy konstrukcyjne złożone z ram stalowych zostały umieszczone w rozstawie co 4,89m. Z względu na powtarzalny układ konstrukcyjny budynek w ramach adaptacji może być łatwo dostosowany do indywidualnych potrzeb poprzez wydłużenie o dowolną ilość modułów.

W projekcie, na ściany osłonowe przewidziano zastosowanie płyt warstwowych z rdzeniem z wełny mineralnej o grubości 10cm. Dodatkowo przewidziano izolację połaci dachowej również z płyty warstwowej o tej samej grubości. Nad budynkiem zastosowano dach dwuspadowy o kącie nachylenia połaci 30 stopni. Dzięki temu, projekt bez uciążliwych zmian adaptacyjnych, można zastosować na większości działek objętych planami miejscowymi.

Na słupy i rygle ram nośnych zastosowano profile typu IPE, płatwie dachowe oraz słupy ścian szytowych zaprojektowano z profili typu HEA, natomiast stężenia ścienne i dachowe wykonano z prętów okrągłych, gładkich. Całkowite zużycie stali na konstrukcję nadziemną wynosi ok. 5,9t.


ElewacjeGwarancja najniższej ceny

Dbamy o najlepszą ofertę dla naszych Inwestorów.Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb

W kilka chwil wybierzesz z nami swój wymarzony dom.Kompleksowa obsługa

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach, dostosujemy projekt do Twoich indywidualnych potrzeb.Najkrótszy termin dostawy

Projekt wymarzonego domu może być u Ciebie nawet następnego dnia po zamówieniu.

MyLiveChat