G207DS w konstrukcji stalowej

Cena projektu:
3300 Zł

Podstawowe dane

Powierzchnia całkowita: 207,88 m2
Powierzchnia zabudowy: 222,04 m2
Kubatura: 1337,38 m3
Wysokość budynku: 7,86 m
Wysokość do okapu: 4,25 m
   

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA

Ściany zewnętrzne: płyta warstwowa z rdzeniem styropianowym 10cm 
Strop: brak, sufit z płyty warstwowej z rdzeniem styropianowym podwieszony do pasa dolnego kratownicy 
Schody: brak
Ścianka kolankowa: brak
Dach: dwuspadowy, nachylenie 30º, pokrycie z blachy trapezowej

PLIKI DO POBRANIA


Opis

G207DS jest budynkiem w konstrukcji stalowej o ogólnym przeznaczeniu. Może być zaadaptowany na budynek garażowy, gospodarczy, magazyn lub służyć innym celom. Budynek został zaprojektowany tak aby powierzchnia użytkowa w świetle konstrukcji wynosiła 12m x 18m, stąd układy konstrukcyjne złożone z kratownic stalowych opartych na stalowych słupach zostały umieszczone w rozstawie co 5,96m. Z względu na powtarzalny układ konstrukcyjny budynek w ramach adaptacji może być łatwo dostosowany do indywidualnych potrzeb poprzez wydłużenie o dowolną ilość modułów.

W projekcie, na ściany osłonowe przewidziano zastosowanie płyt warstwowych z rdzeniem styropianowym o grubości 10cm. Dodatkowo przewidziano izolację w poziomie pasa dolnego kratownicy wykonanej również z płyty warstwowej z rdzeniem styropianowym o tej samej grubości. Nad budynkiem zastosowano dach dwuspadowy o kącie nachylenia połaci 30 stopni z pokryciem z blachy trapezowej. Dzięki temu, projekt bez uciążliwych zmian adaptacyjnych, można zastosować na większości działek objętych planami miejscowymi.

Na słupy nośne oraz płatwie dachowe zastosowano profile typu HEA, wiązary kratowe wykonano z rur kwadratowych i prostokątnych, natomiast stężenia ścienne i dachowe wykonano z prętów okrągłych, gładkich. Całkowite zużycie stali na konstrukcję nadziemną wynosi ok. 7,3t.


ElewacjeGwarancja najniższej ceny

Dbamy o najlepszą ofertę dla naszych Inwestorów.Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb

W kilka chwil wybierzesz z nami swój wymarzony dom.Kompleksowa obsługa

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach, dostosujemy projekt do Twoich indywidualnych potrzeb.Najkrótszy termin dostawy

Projekt wymarzonego domu może być u Ciebie nawet następnego dnia po zamówieniu.

MyLiveChat