Cena projektu:
2500 Zł

Podstawowe dane

Powierzchnia użytkowa: 119,09 m2
Powierzchnia całkowita: 157,09 m2
Powierzchnia zabudowy: 214,71 m2
Kubatura: 844,36 m3
Kubatura ogrzewana: 414,85 m3
Wysokość budynku: 6,15 m
Wysokość do okapu: 2,93 m

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA

Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, bloczek gazobetonowy + styropian/wełna
Strop: płyta żelbetowa
Schody: brak
Ścianka kolankowa: brak
Dach: wielospadowy, nachylenie 25°, pokrycie z dachówki

PLIKI DO POBRANIA


Opis

SAONA to nowoczesny parterowy dom z jednostanowiskowym garażem. Elewacje zdominowane są przez szare tynki. Podmurówka wykonana została z kamienia w podobnej kolorystyce. Niska bryła jest zwieńczona wielospadowym dachem, pokrytym czarną dachówką. Duży taras pozwala na wspólne biesiadowanie na świeżym powietrzu. Dom jest tak skonstruowany, że z dużą łatwością możemy przedostawać się z pokoi do ogrodu. Dzięki dużym przeszkleniom zieleń otoczenia przenika do wnętrza.

Strefa dzienna to otwarta przestrzeń łącząca salon, jadalnię i kuchnię. Interesującym rozwiązaniem jest wyspa kuchenna wysunięta w kierunku jadalni. Służy zarówno do przygotowywania posiłków, ale też funkcjonuje jako stolik śniadaniowy. Charakteru pomieszczeniu nadaje kominek. Strefa wejściowa jest bardzo przyjazna. Od zewnątrz przy drzwiach mamy duży podest ze schodkami oraz donice z roślinnością. Od wewnątrz zaś szerokie szafy na odzież wierzchnią i wygodne siedzisko.

W strefie nocnej znajduje się główna sypialnia z przestronną garderobą oraz wyjściem na taras. Dom przeznaczony jest dla czteroosobowej rodzinny, dlatego też znajdują się w nim jeszcze dwa pokoje i wspólna łazienka. Wyposażona jest w umywalkę, sedes, prysznic, wannę i pralkę. Szeroki korytarz daje możliwość rozstawu szeregu pojemnych szaf.


ElewacjeGwarancja najniższej ceny

Dbamy o najlepszą ofertę dla naszych Inwestorów.Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb

W kilka chwil wybierzesz z nami swój wymarzony dom.Kompleksowa obsługa

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach, dostosujemy projekt do Twoich indywidualnych potrzeb.Najkrótszy termin dostawy

Projekt wymarzonego domu może być u Ciebie nawet następnego dnia po zamówieniu.

MyLiveChat