Pracownia

O NAS

DOMtoDOM.pl jest pracownią oferującą autorskie oraz gotowe projekty domów i garaży. Powstała na bazie pomysłów, zaangażowania i obserwacji wskazującej, że chociaż katalog gotowych projektów domów jest bardzo bogaty, wielu Inwestorów wciąż nie zna odpowiedzi na pytanie: jaki jest idealny dom dla mojej Rodziny? 

Jako pracownia autorska, stale realizujemy projekty budowlane dla inwestorów prywatnych i publicznych na terenie miast i gmin Kielce, Włoszczowa, Jędrzejów, Końskie i innych województwa świętokrzyskiego. Wykonujemy projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, usługowych, handlowych, produkcyjnych, użyteczności publicznej i innych. Sprostamy każdemu zadaniu projektowemu jakie postawi przed nami Inwestor.

PROJEKTOWANIE JEST SZTUKĄ ...

Pasja tworzenia, a przy tym uważna obserwacja potrzeb Inwestorów pozwalają nam projektować i oferować domy łączące walory użytkowe, ekonomiczne, technologiczne i estetyczne. Zawsze wychodzimy naprzeciw potrzebom ich przyszłych Użytkowników. Naszym celem jest oferowanie domów łączących ponadczasową tradycję ze współczesnymi trendami. Właśnie takie są projekty DOMtoDOM.pl.


DOBRY ZESPÓŁ PROJEKTOWY TO PODSTAWA PRZYJAZNEGO DOMU...

Kadrę DOMtoDOM.pl stanowią kreatywni architekci, pragmatyczni konstruktorzy oraz rzetelni inżynierowie elektrycy i sanitarni. Dzięki doświadczeniu i nowoczesnym narzędziom projektowym opartym na modelowaniu 3D i BIM, oferujemy wysokiej jakości autorskie oraz gotowe projekty domów i garaży przeznaczone do adaptacji na terenie całej Polski. Każdy projekt jest bogato opracowany i uzupełniony o charakterystyczne zestawienia i detale umożliwiające sprawną realizację budowy. Wszystkie oferowane projekty zostały już zrealizowane bądź są w trakcie budowy. Szczegóły znajdziecie Państwo przeglądając naszą ofertę projektów domów i garaży. Systematycznie uzupełniamy informacje o najświeższych realizacjach.

ADAPTACJA PROJEKTU DOMU ...

Jeśli któryś z projektów daje Państwu odpowiedź na zadane wcześniej pytanie, pozostaje jedynie jego zakup, dostosowanie pod kątem Państwa potrzeb oraz konkretnych warunków lokalizacyjnych, specyficznych dla Państwa działki. Jest to właśnie adaptacja. Na terenie powiatów kielckiego, włoszczowskiego, jędrzejowskiego, koneckiego, na preferencyjnych warunkach dokonacie tego Państwo bezpośrednio w naszej pracowni. W innych częściach Polski zapraszamy do lokalnego projektanta, którego darzycie Państwo największym zaufaniem.

W związku z planowaną przez Państwa budową życzymy na każdym jej etapie budujących wrażeń i pamiętajcie Państwo, że... DOM TO DOM.

Pozdrawiamy,

Zespół DOMtoDOM.plGwarancja najniższej ceny

Dbamy o najlepszą ofertę dla naszych Inwestorów.Dopasujemy projekt do Twoich potrzeb

W kilka chwil wybierzesz z nami swój wymarzony dom.Kompleksowa obsługa

Pomożemy Ci we wszystkich formalnościach, dostosujemy projekt do Twoich indywidualnych potrzeb.Najkrótszy termin dostawy

Projekt wymarzonego domu może być u Ciebie nawet następnego dnia po zamówieniu.

MyLiveChat